Hangi ekran kartını almalıyım ?

volkanaslan (1) 7 yıl önce sordu

Anakart; Asus P5KC İşlemci; ; Core Quad 2 Ram; 4 GB Bütçe; En fazla 250 TL Oyun için yeterli olucak önericeğiniz ekran kartı nedir ?

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

250 liralık bütçe ile güzel bir ekran kartı almak biraz zor . Oynadığın oyunlar ne tür oyunlar bilmiyorum fakat bütçeni biraz daha yükseltip aşağıda linkte verdiğim msi'in ekran kartını alabilirsin.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt730-ddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti-21396.html?OM.zn=category_top_sellers-w21&OM.zpc=N730-2GD3V2#ozellikler