Hangi mouse almalıyım?

rzgr (17) 3 yıl önce sordu

Mouse'em pert olduğu için yeni bir tane alacağım. Fiyatlar ve modeller hakkında bilgim yok. Uygun fiyatlı işimi görecek arada oyun oynayabileceğim bir mouse önerebilir misiniz? Işıklı mışıklı olmasa da olur.

darkcrak 3 yıl önce

Fiyat belirtirsen sana daha iyi bir mause önere bilirim o fiyata .

rzgr 3 yıl önce

@darkcrak fiyatlar hakkında bilgim olmadığı için pek bilmiyorum. 50 60 lirayı aşmasa iyi olur ama

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bu fiyata uzun ömürlü mouse bulmak imkansıza yakın, bu fiyattaki mouse'lar dandik olduğu için oyunlarda pek başarılı olamayabilir.

Eğer bütçeni 30 TL daha arttırabilirsen;

Bu arada yukarıda ki mouse indirimli hali 90 TL normalde 120 TL, kaçırmamanı öneririm ayriyetten Amazon'da da indirimli

Bu mouse'dan başka öneremem maalesef, geri kalanı dandik bu bütçe de ki mouselar.