Hangi müzik dinleme servisini önerirsiniz?

aserifkuzu (188) 6 yıl önce sordu

Selam dostlar aklımı kurcalayan bir soru var. Aşağıdaki müzik dinleme platformlarından hangisi daha iyidir, tam olarak ne işe yararlar? iPhone 5S kullanıyorum, uyum sorunu yaşar mıyım ve içlerinden hangisiyle internet bağlantısı gerektirmeden müzik dinleyebilirim? Google'dan araştırınca bir dünya bilgi kirliliğiyle karşılaşıyor insan, bilen arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

Apple Music

Spotify

SoundCloud

Podcast

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Fazla teknik detaylara dalmadan bu müzik platformlarını size karşılaştırayım

NOT: Podcast, diğerleri gibi bir müzik dinleme uygulaması değildir

FİYAT KARŞILAŞTIRMASI

Spotify

30 gün premium deneme sonrası normal kullanım: aylık 14 TL

Aile için: aylık 21 TL

Öğrenci için: aylık 7 TL

Apple Music

90 gün premium deneme sonrası normal kullanım: aylık 10 TL

Aile için: aylık 15 TL

Öğrenci için: öğrenci indirimi yok

SoundCloud

Herkes için ücretsiz

SES KALİTESİ KARŞILAŞTIRMA

Spotify

96 Kbps, 160 Kbps ve 320 Kbps (yüksek kalite için premium gerekli)

Apple Music

256 Kbps (üye olduğunuzda bu kalitede müzik dinleyeceksiniz)

SoundCloud

Bilmiyorum

Uyum sorunu yaşanır mı?

Bu uygulamaların hepsini iPhone 5S ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin

İnternet olmadan müzik dinleyebilir miyim?

Spotify

Normal üyelik: Dinleyemessin

Premium üyelik: Dinleyebilirsin (şarkıları indirmen gerekecek)

Apple Music

Dinleyebilirsin (şarkıları indirmen gerekecek)

SoundCloud

Bilmiyorum

SONUÇ: Amacınız hiçbir şekilde para vermeden müzik dinlemekse SoundCloud'u tercih etmelisiniz.

aserifkuzu 6 yıl önce

Teşekkür ederim dostum güzel bilgiler :)