Hangi oyunda kaç FPS alacağıma nereden öğrenebilirim?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

Bunu gösterebilecek bir uygulama vs. var mı? Mesela arama yerine Valorant yazınca o da sistem özelliklerime göre FPS değeri söyleyecek.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Can I Run It? diye bir site vardı sen sistemi giriyorsun açıp açmayacağını falan yazıyor ancak tavsiyem youtube'daki videolardan referans alman.

oguzhan08 3 yıl önce

teşekkürler hydra

hydra 3 yıl önce

rica ederim. @oguzhan08

oguzhan08 3 yıl önce

bir sorum daha olacak NVIDIA 9800 GT 1GB bu ekran kartınımı almalıyım yoksa gt 710 1 gb bunumu almalıyım

hydra 3 yıl önce

İkisinide almamalısın valorant falan açmaz, çok kasar. @oguzhan08

oguzhan08 3 yıl önce

valo oynamıyomki ztn

hydra 3 yıl önce

Ne oynuyordun? @oguzhan08

ilkaybaki16 (572) 3 yıl önce cevapladı

MSI'ın kendi afterburner programı var, oradan fps, cpu, ekran kartı/işlemci sıçaklığı gösteriyor, tabi bilgisayarın anakart/ekran kartı ikisinden biri msı markalı olması gerekiyor. Anakart/Ekran kartı msı markalıysa youtube'dan msı afterburner kullanımı yaz çıkar.