hangi oyunlar kaldırır

ardavarol (3) 6 yıl önce sordu

merhaba bu bilgisayarın özellikleri ne gibi oyunları kaldırır

intel pentium 4 2,8 ghz

1,5 gb ram

120 gb harddisk

intel 82865G 96 mb ekran kartı

minecraft adlı pixel oyunu kaldırırmı veya başka tür oyunları

Toplam 1 cevap

buraksari (7) 6 yıl önce cevapladı

fifa 2007, istikbal göklerde, cs 1.6, gta vice city, zuma, Cossacks - European Wars, srs gibi oyunları deneyebilirsin :)

ardavarol 6 yıl önce

minecraft kaldırırmı

buraksari 6 yıl önce

Java destekli oyun, yüksek ram tüketmeye olanaklı, bunu test ederek görmelisin. Özellikleri ve istekler bakımından ucu ucuna yetiyor gibi ancak javanın sağı solu belli olmuyor.

toprak34 6 yıl önce

@ardavarol @buraksari Benim bile 8 GB ram 2 GB ekran kartı olan sistemimde, Minecraft arada FPS düşmeleri yaratabiliyordu.

ardavarol 6 yıl önce

minecraft belki java oyunu olmasaydı bi 32 mb ekran kartı falan isterdi diye düşünüyorum bu oyunu java ile yapmak ile çok yanlış yaptılar toprak arkadaşımızın dediği gibi benimde 8 gb ram intel core i5 2 gb ekran kartı olmasına rağmen 60 fps in yukarısına çıkmıyor ve hiçbir şekildede mod kaldırmıyor