Hangi programı çalıştırsam Uygulama Hatası veriyor!

taha17 (91) 6 yıl önce sordu

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesine tıklatın.

Steamı açmaya çalışıyorum Steam.exe uygulama hatası diyor Skype açmaya çalışıyorum Skype.exe uygulama hatası diyor hiçbi uygulamayı çalıştıramıyorum.

Toplam 1 cevap

erdem336 (5) 6 yıl önce cevapladı

 http://webisyo.com/0xc000005-hatasi-cozumu-uygulama-duzgun-olarak-baslatilamadi/ Bu sitedeki çözümlerin hiçbiri yardım etmediyse formatlamaktan başka çaren yok.