Hangi programları kaldırmam gerektiğini söyler misiniz? Yanlış birşey silmekten korkuyorum.

dogusalptekin (1) 8 yıl önce sordu

Toplam 5 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Attığınız resimde tehdit olarak algılanabilecek iki uygulama mevcut; (KMSpico yu saymazsak)

  • Banished
  • StartlsBack+

Banished bir oyun, StartlsBack+ ise Windows 8 ve Windows 10 için Windows 7 başlat menüsünü getiren bir uygulama sanırım.

Eğer bu uygulamar ile sorun yaşamıyorsanız gönderdiğiniz resimde hiçbir zararlı göremedim ben.Bilgisayarınız temiz görünüyor.

kenanftl (98) 8 yıl önce cevapladı

Bana startisback iyi gelmedi ama yinede sen bilirsin.

blackheaven (728) 8 yıl önce cevapladı

http://i.hizliresim.com/3alWrr.png

Kırmızı ile çizdiklerim dışında olan uygulamaları kaldırmanda bir sakınca yoktur . kullanmadıklarını kaldırabilirsin

omer12 (1) 8 yıl önce cevapladı

hiçbirini kaldırma çok hafızalı değiller zaten

dogusalptekin (1) 8 yıl önce cevapladı

Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınızdan ötürü. Hafıza baya doluydu yer açıldı azda olsa en azından. Tekrar saolun.