Hangi Windows 10 güncellemelerini kullanmamalıyım?

emrah1996 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda Windows 10'da güncellemeden sonra sorunlar çıkmaya başladı. KB5000802 Güncellemesi ile mavi ekran hatası ortaya çıkmış ben de tekrar format atmaya karar verdim, hangi Windows 10 güncellemelerini yüklemeyeceğim acaba?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows'un bir çok sürümünde sorun var fakat sürekli güncel kalmak iyi ama bazen microsoft sorunlu güncellemeler yayınlıyor fakat ben araştırdıktan sonra güncellemeyi yapmayı tercih ediyorum.