Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 Home yükle ve tüm güncellemeleri yap. Hiç güncelleme yapmamak gibi bir şey söz konusu olamaz. Hiç güncelleme yapmayan diyen adamın hiç bir bilgisi yoktur. Microsoft bu güncellemeleri laf olsun diye çıkartmıyor. Bazı güncellemeler performansı da arttırıyor.

Windows 10 1903 şuandaki en güncel sürüm zaten. Bunu yükle sonra da gelen güncellemeleri düzenli yükle.

treajen 4 yıl önce

Çok teşekkür ederim.

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 Home sürümü ev kullanıcısı / oyun bilgisayarı için en uygun sürümdür. Gereksiz yere Windows Pro yüklemene gerek yok.

Güncelleme konusunda @hakan ile hemfikirim. Güncellemeleri ihmal etme.

treajen 4 yıl önce

Teşekkürler.

huseyinkkamer (77) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 Home Sürümünü kullan.

treajen 4 yıl önce

Teşekkür ederim.

huseyinkkamer 4 yıl önce

@treajen bide 1903 sürümü çıktı . Onu kur derim . Ben onu kullanıyorum çok memnunum. performans açısından çok geliştirme yapılmış.