Harddiskim ağzına kadar dolu nasıl boşaltırım, Harddiskimde yer yok nasıl temizlerim?

emreakdas (1) 8 yıl önce sordu

Harddiskim ağzına kadar nasıl boşaltabılırım yada komple içindekilerini silebilirim ?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Format atarsanız evet tamamı silinir bütün sürücülerl sildiğiniz zaman sıfırdan format atarsanız bilgisayarınızın rahatladığınıda görürsünüz zaten

emreakdas 8 yıl önce

Format Atacak kadar yeterli alan yok :(

ongun (90) 8 yıl önce cevapladı

Depolama alanina ihtiyac duyuyorsaniz bir harici disk edinip surekli kullanmadiginiz ve gitmesini istemediginiz verileri ona kaydedebilirsiniz

Sadece bilgisayarinizdaki dosyalari ya da programlari kaldirmak yahut silmek istiyorsaniz da / program ekle-kaldir dan programlari kaldirabilir / diger dosyalarinizi da manuel olarak silebilirsiniz / Kapsamli bir temizlik icin ise Ccleaner  ya da YourUninstaller programlarini kullanabilirsiniz

emreakdas 8 yıl önce

ccleanner programını kullanıyorum ama 1 gb dan az yer acıyor dıskı komple sılme gıbı sansım varmı harddiskim 74 gb

emreakdas 8 yıl önce

Format atınca olmuyor gene 2 gb yer oluyor soru nu nasıl cozebılrıım