Harflerden anlamsız kelimeler oluşturmak için program?

misty (556) 7 yıl önce sordu

Harflerin yerini değiştirerek anlamsız kelimeler oluştrurabileceğim program veya site var mı?

m-o-v-i-e --> vimeo gibi

Edit: örneğin  a,b,c harflerinden abc acb bac bca cab cba kombinasyonları olsun ama aab bba cac gibi kombinasyonlar olmasın

Toplam 3 cevap

mustafa38 (72) 7 yıl önce cevapladı

Bu siteden; http://www.wordgen.eu/#!en/generator/shuffle-letters

İstediğiniz kelimeyi karıştırıp alabilirsiniz. Kelimeyi girdiğiniz yerin yanındaki kutucuktan karıştırma için belirli bir '%' belirtebilirsiniz.

misty 7 yıl önce

Tam aradığım gibi. Çok sağolun.

fbarda (26) 7 yıl önce cevapladı

Şimdi sana şunu söyleyebilirim ki bunu aslında kendin bile yazabilirsin mesela ben c++ veya # bilgim olmadığı için scratch tan yapıyorum yapınca linki atarım

misty 7 yıl önce

Çok teşekkürler kolay gelsin @fbarda Ben kod işlerinden hiç anlamam scratch i da çözemedim maalesef.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bu siteyi deneyebilirsin: https://www.random.org/strings/

Seçenek olarak : lowercase letters (a-z) seçebilirsin.

Each string should be  characters long (maximum 20). yazan yere istediğin kelime uzunluğunu girmelisin.

Özellikle belirli bir harf gurubundan üretmek istersen (örneğin sadece abc) o zaman şu site sana yardımcı olacaktır:
http://textmechanic.com/text-tools/randomization-tools/random-string-generator/

Ortadaki metin kutusuna karakterleri girin.

Generate 10 random strings 14 objects... yazan yerde 10 karıştırılmış karakter topluluğunu, 14 ise uzunluğu belirtiyor. Dilediğiniz gibi ayarlayın.

hakan 7 yıl önce

@misty maalesef orada öyle bir seçenek yok