Harici diskimdeki bir klasörü yeniden adlandırdığımda ya da yeni klasör oluşturmak istediğimde harici diskim yanıt vermiyor, donuyor.

kalenderrr (41) 3 yıl önce sordu

Merhaba, harici diskimdeki bir klasörü yeniden adlandırdığımda harici diskim yanıt vermiyor, yeni klasör oluşturmak istediğimde de yantı vermiyor, ama filmleri seyredebiliyorum, virüs taraması yaptırdım, virüs yok harici diskimde.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Dosya aktarımı yapılabiliyor mu? Diskin sağlık durumu nasıl?

kalenderrr 3 yıl önce

Hocam şu an için sorunu çözdük, bu sefer de bir kaç film dosyasını silememe hatası var.

hydra 3 yıl önce

https://uzmanim.net/soru/hdd-saglik-testi-ve-bad-sector-testi-nasil-yapilir/102701 burada ki anlatımda harici disk'e test uygularmısın? @kalenderrr