Harici harddisk erişilemiyor hatası

perfeccct (22) 6 yıl önce sordu

Merhaba, harici harddiski samsung smart tvye taktıktan sonra bilgisayarda erişilemiyor hatası alıyorum. İnternette araştırıp kolay bir yöntemle (sağ tıkla >özellikler....) yapmıştım  ama nasıl yaptığımı hatırlayamıyorum.(Sanırım o bilgisayar için erişme izni gibi bir ayardı) Harddiski başka bir bilgisayarda da kullanmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Disk üzerinde yetkinlendirmeleri değiştirmiş olabilirsiniz. Tekrardan disk üzerinde sağ tuşla tıklayın ve Özelliklere girin.  Burada güvenlik sekmesini bulun.

Güvenlik sekmesinde Grup ya da Kullanıcı Adlarında Users var mı konrol edin. Yoksa düzenleden Users'ı ekleyin. En azından Okuma ve Yürütme Yetkisi verin.

perfeccct 6 yıl önce

Çok teşekkürler...

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce cevapladı

Sanirim Biraz ayarlari İle oynamıssınız bence Teknik Servisinize Basvurun . . .