Harici harddiskten silinen dosyalar geri getirilir mi

misty (556) 9 ay önce sordu

Harddiskten tatil fotoğraflarımı sildim, harddiski teknik servisçi bi arkadaşa hediye edicem, fotoğrafları görme olasılığı var mı

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 ay önce cevapladı

Silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün. Ama kalıcı olarak verileri silebilirsin. Şöyle bir videomuz var.

Dosyaları tamamen silme - Dosyaları kalıcı olarak silme https://youtu.be/j4apVSBlJB4

hydra (3812) 9 ay önce cevapladı

Hediye etmenizi tavsiye etmem. Eğer fotoğraflarınızı görebileceğini düşünüyorsanız hard reset atın derim. Veya direkt yakın gitsin diski.