Harici harddisteki video başka bilgisayarda gözükmüyor?

misty (556) 4 yıl önce sordu

Kendi bilgisayarımda gözüken video kardeşimin bilgisayarında gözükmüyor.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Gözük müyor ne demek? Yani dosya gezgininden baktığında dosya orada görünmüyor mu? Yoksa tıkladığında video açılmıyor mu?

Komut isteminden şu komutu videonun olduğu klasörde çalıştırabilirsin:

attrib -r -h -s

Bu klasördeki dosyaların özelliklerini kaldırır (gizlilik vs gibi).

Daha sonra video görünüyor mu bakabilirsin.

misty 4 yıl önce

Komut isteminden videomun olduğu klasöre nasıl girebilirim @alattin

alattin 4 yıl önce

Cd komutu ile girebilirsin. Diyelimki videon D sürücüsünde Videolar diye bir klasörde cmd üzerinde cd d:\videolar yazıp enter tuşuna basman gerekiyor. @misty

misty 4 yıl önce

gözüktü. teşekkürler