Harici Hardisk lezp virüsü ile şifrelendi. Çözümü var mı?

kullanici681280 (1) 4 yıl önce sordu

Harici Hardiskte yer alan tüm dosyalarım lezp ile kilitlendi. Kurtarmanın bir formülü var mı?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @alattin bir çözüm paylaşmıştı.

lezp virüsü nedir? çözümü var mı?

kullanici681280 (1) 4 yıl önce cevapladı

Evet o çözümü okudum fakat HDD ile ilgili bir kısım göremedim .

darkcrak 4 yıl önce

Yardım edebilirim :)

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Harici HDD, USB bellek vs. Fark etmiyor. lezp virüsü nedir? çözümü var mı? burada anlatılanlar dışında yapılabilecek bir şey yok maalesef.

Sadece Offline Key ile şifrelenenler için çözüm umudu var. Onun da şuanda bir çözümü yok. Çözüm bulunduğunda uzmanim.net sitesinden ve Youtube kanalımızdan paylaşacağız.