Haritadan istediğim yerin yer bildirimini nasıl yaparım ?

alitastan0463 (1) 6 yıl önce sordu

benim işyerimin adresini haritadan yol tarifi ile ulaşmak isteyen müşterilerim var işyerimi değil başka yer görünüyor ne yapmam lazım.internetten yol tarifinde direk benim adresime ulaşılmasını istiyorum

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Google haritalara yer ekleme için şu linkte anlatılanları yapın: 2017 - Google Haritalara yer / işletme ekleme nasıl yapılır?

adım adım anlatmaya çalıştım.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Kendi işyerinizdeyken Google Haritalar da "konum" simgesine tıklayın. Tıkladığınız zaman konum kapalıysa açmanızı ister, bunu açın ve Google Haritalar'a gerekli izni verin.

Verdiğinizde Google Haritalar konumunuzu otomatik bulup adresini size gösterecektir. Müşterilerinize bu şekilde iş yerinizin adresini verebilirsiniz.