Haste güvenilir mi?

mim123 (3) 4 yıl önce sordu

Haste ping azaltma programı güvenilir mi? Bu programı indirdim ancak virüstotal 3 adet virüs buluyor. Güvenemedim açıkçası. :/

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

60-70 arası virüs motoru çalışıyor. 3 tanesi virüslü diyorsa bu false possitive yani yanlış teşhistir.  Genelde virüs diyen antivirüs motorları adları pek bilinmedik olanlar oluyor.

https://haste.net/ üzerinden indirirsen herhangi bir sorun yaşamazsın. Virüs filan da yok.

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Kesinlikle bu tür ping azaltma programlarını kullanma. Çünkü VAC, EAC Gibi anti-cheat ler bu tür 3. Parti yazılımları hile olarak algılayıp banlanma ihtimalin var, WTFast da ping düşürme programı , ancak kullanmanı önermem VAC Bu konularda hassas olduğu için banlanabilirsin.

Aşağıda ki programları kullanma;

  • Ping düşürme programları.
  • VibranceGUI gibi masaüstü renk arttırma programları.
  • Skinchanger programları.
  • FPS Yükseleceğini vaad eden programlar
  • Gökyüzü kaldırma gibi programlar.
  • VPN Kullanımı( Bazı oyunlarda VPN Kullanmak yasak )
  • Oyun dosyalarını değiştirmek.
  • Ve en önemlisi hile yapmak.
  • GTA 5 Te para hilesi yapmak.

Yukarıdakilerden bir tanesini bile yapsan ban yerdin dikkatli olmakta fayda var.