hata 0x800700E1 veriyor nasıl bu hatayı kapatırım veya o uygulamayı silm ek için nasıl bu hatayı kaldırrım

kullanici137997 (1) 2 ay önce sordu

o uygulamayı nasıl silerim

bu uygulama virüslü ise nasıl vürüsübilgisiyardan arındırırım

Toplam 1 cevap

murat (12532) 2 ay önce cevapladı

 0x800700E1 bu hata virüslü dosyalarda alınır genelde kopyalama, taşıma yaptığında ortaya çıkar çünkü o an Windows defender tarama yapar.

Zaten bu hatayı alıyorsan o an o dosya silinmiş demektir. Tam olarak ne yaparken 0x800700E1 hatası alıyorsun? Detay verirsen iyi olur.