hata: (GPU) intel(R) HD Graphics is not supported hatasi nasil cözülür?

erensavtur27 (3) 4 yıl önce sordu

Windows 10 kullaniyorum Call Of Duty Warzone yi acarken hata variyor aynen böyle yaziyor.   Hata:The game couldn´t start because your Graphics Processing Unit (GPU) intel(R) HD Graphics is not supported.

bunun cözümü nedir?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Eğer bilgisayarında NVIDIA yok ise bu uygulamayı açamazsın çünkü oyun NVIDIA'yı destekliyor ayrıca NVIDIA oyuncu ekran kartı İntel ise günlük iş için.

İntel ile oyun oynanmaz çünkü oyuncu ekran kartı değil.

Nvıdıa oyuncu ekran kartı ayrıca İntel olmadan Nvıdıa çalışmaz yani bir bilgisayar aldığınız zaman sadece NVIDIA olmuyor İntel de oluyor fakat bazı bilgisayarlarda sadece intel oluyor

AMD'de  aynı şekilde oyuncu ekran kartı bilgisayar aldığınız zaman yani Laptop intel'de bilgisayarda oluyor ve AMD de

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Sistem özelliklerini belirt. Warzone, Intel Graphics'i desteklemiyor.

Warzone Nvidia tarafında GTX 670, AMD tarafında HD7950 ve üstü ekran kartlarını destekliyor. ( Minimum )