Hata:sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

alperen123 (3) 7 yıl önce sordu

bu hataya sadece bluestacks adlı bir programda karşılaştım bu konulardan pek anlamam ama uzantısı galiba bluestacks.exe bunu nasıl çöze bilirim malesef biraz acil

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Sorununuzu biraz daha ayrıntılı bir biçimde yazarsanız size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Siz bluestack.exe programını açmaya çalışırkenmi bu hatayı alıyorsunuz. Eğer öyleyse bu programın dosyaları silinmiş veya kaybolmus olabilir.

alperen123 7 yıl önce

aynn açmaya çalışırken alıyorum fakat sildim tkr yükledim yinede bir çözüm olmadı

blackheaven 7 yıl önce

bluestack programında öyle bir problem oluyor malesef . benimde bilgisayarıma şuanda yüklenmiyor. artık dosyaları kalıyor ve problem oluşturuyor . sorun yakın bir sürede yaşandıysa sisteminizi tamiz bir tarihe döndürebilirsiniz.