Hattımı kırdım, Whatsapp hesabımın silinmesini istiyorum

kullanici654668 (1) 2 yıl önce sordu

0534 36* ** ** Özl*** D** whatsapp in silinmesini istiyorum.

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Kendi imkanlarınızla halledeceğiniz bir durum değil. Ancak WhatsApp Müşteri Hizmetleri size yardımcı olabilir.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Hattın olmadan Whatsapp hesabını silemezsin.  Whatsapp hesabın sana ait olduğunu nasıl anlayacak?

Sadece telefon numarası üzerinden işlem yapar. İlla silmek istiyorsan operatörüne gideceksin, yei SIM alacaksın. Sonra da Whatsapp hesabını sileceksin.