Hayat Eve Sığar uygulaması kod göndermiyor sorunu

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Android için Hayat Eve Sığar uygulamasını indirdim yükledim. Telefon numaramı girip kod gönder dediğimde doğrulama kodu gelmiyor. Ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Hayat Eve Sığar uygulaması kod göndermiyor sorunu çözülmüş olmalı. Uygulama yeni olduu için zaman zaman sorun yaşanıyor. Ben az önce test ettim kod göndermekle ilgili sıkıntı giderilmiş. Fakat çok yoğun kullanımı olabileceğinden kod gönderme ile ilgili sorunlar yaşalabilir. Daha sonra tekrar denemekte fayda var.