Hazır yapılmış Android uygulamasını Google Play'e eklemek sıkıntılı mı?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar bazı siteler var hazır yazılmış android oyun ve programları satın alıp google play'e yükleyebiliyoruz.Peki bu daha sonra telif hakkı sıkıntısı çıkarır mı?Google play hesabının kapatılmasına sebep olur mu?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Telifle ilgili sorun yaşayabilirsin. Aldığın oyun gerçekten satan kişi tarafından mı geliştirilmiş bundan emin olmalısın. Ayrıca satan kişi ya da kurumun iyi niyeti önemli.  Bu ihtimal her zaman olabilir.