hdd bilgisayar takıyorum bilgisayar görüyor ama açmıyor

gamze291 (1) 8 yıl önce sordu

bilgisayarıma hdd takıyorum bilisayarım görüyor ama açmıyor. yeni klasör f yazısı cıkıyo ama altımda doluluğunu belirten mavi şerit olmuyor. neden böyle bişi oldu bilmiyorum. lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyor. içindeki bilgileri kurtarabilinir bi durumdamı sizce

Toplam 2 cevap

kullanici175423 (3) 8 yıl önce cevapladı

Dediklerimi aynen uygularsan sorunun büyük ihtimalle çözülecektir :

Bilgisayarda harddiskine sağ tıkla ve biçimlendir de ardından şu şekilde yap

Dosya sistemi : NTFS

Hızlı Biçimlendir : İşaretle sana kalmış

başlata bas büyük ihtimalle sorunun çözülecektir

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı