HDD'deki kopyalama hızımı nasıl düzeltebilirim?

gorele28 (387) 3 yıl önce sordu

Merhaba herkese. Benim bir sorunum var! HDD’nin yerine SSD taktım ve HDD’de her şey normalken bir anda HDD’nin içindeki herhangi bir dosyayı kopyalayıp SSD‘nin D: diskine yapıştır yapıyordum “71-75 MB” arası gidip geliyordu. Bir anda kopyalama hızı aşırı derecede düştü ve bazı dosyaları hiç kopyalamıyor 0 KPS yazıyor. Resimdeki kalın USB kablosu ile laptoptaki USB portuna takıyorum.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Sağlık testi yapar mısın? USB ile bağlandığın için böyle oluyor olabilir. Direkt Sata ile bağlansaydın daha verimli olurdu. 5400 RPM eski bir disk sonuçta.