HDD'yi SSD'ye klonladıktan sonra SSD'yi HDD'nin yuvasına takıp, HDD'yi de CD yuvasına takmak istiyorum. Nasıl yapmalıyım?

kullanici744008 (1) 4 yıl önce sordu

Yani klonlama ve montaj işleminden sonra herhangi bir bios veya yazılımsal bir işlem yapmalımıyim veya ayrica klondan sonra HDD icindeki veriler siliniyor mu yoksa ayrıca reset atmam gerekiyormu iyi günler

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Herhangi bir işlem yapmana gerek yok. Direkt takınca kullanabilirsin. Klon işleminden sonra HDD'deki veriler silinmez. SSD'yi CD yuvasına takmak için "HDD Caddy" adı verilen küçük bir aparata ihtiyacın olacak, araştırdıysan mutlaka görmüşsündür. O aparatla kolayca halledersin.