Hedef adındaki dosya nedir?

sirocanoo (3) 1 yıl önce sordu

bilgisayarımda unreal engine adlı bir program açmıştım ardından bilgisayar çöktü bilgisayarı yeniden açtım, açtığımda önüme bu dosyayı hangi programla açmak istersiniz yazan bir yazı çıktı, farklı bir programa tıklayarak kapattım sonra bilgisayar yavaş açıldığı için görev yöneticisinden başlangıç bölmünü açtım ve Hedef adlı dosya ordaydı etkinleştirilmişti windows'un programıdır diye düşündüm kapatmadım, artık açarken ilk siyah ekrana geçiyor, uyku moduna alıp tekrar açtığımda kilit ekranı gelebiliyor ve windows çok yavaşladı

NOT: bu olaydan 1 saat önce bilgisayarın fanını yağlamıştım (çok garip sesler çıkartıyordu)

Toplam 1 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba, unreal engine uygulamasını orijinal sitesinden mi indirdin? Şüpheli bir dosya olabilir

sirocanoo 1 yıl önce

epic games'den indirdim

sirocanoo 1 yıl önce

unreal engine sürümü 4.27.2

astrayos 1 yıl önce

Hangi işletim sistemini kullanıyorsun ve sistem özelliklerin nedir?

sirocanoo 1 yıl önce

windows 10

astrayos 1 yıl önce

Sistem yeterli olmayabilir

sirocanoo 1 yıl önce

şuan unreal engine'ı bilgisayarım zorlanmadan çalıştırıyor

sirocanoo 1 yıl önce

benim sormak istediğim bu Hedef adlı dosya ne ve ne tür bir dosya hiçbir uzantısı yok

astrayos 1 yıl önce

ekran görüntüsü atabilir misin?

sirocanoo 1 yıl önce

bu sitede dosya gönderme yok

sirocanoo 1 yıl önce

farklı bir platform lazım

astrayos 1 yıl önce

Resimyükleden paylaşabilirsin

sirocanoo 1 yıl önce

https://www.hizliresim.com/o2kgxkm

sirocanoo 1 yıl önce

https://www.hizliresim.com/c763ql2

astrayos 1 yıl önce

Önbellekte tutulan bir dosya bu, zararı olmaz. Fanın ses çıkarması ve bilgisayarın yavaşlamasının sebebi bu değildir. Task manager panelinden daha ayrıntılı bakabilirsin cpu ve ram kullanımına.