Help_decrypt bilgisayarıma bulaştı, tüm dosyalarım şifrelendi, nasıl çözebilirim?

jeogiray (1) 8 yıl önce sordu

arkadaşlar bilgisayarıma help- decrypt adında virüs bulaştı tüm dosyalarım şifrelendi. ne yapmam gerekir ?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

CryptoLocker virüsü nasıl temizlenir? Şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır?

help- decrypt diye bahsettiğiniz virüs, bir tür fidye virüsü.  help- decrypt virüsüne karşı yapılabilecek her şeyi yukarıdaki linkte anlattım.  Yukarıdaki linkte ShadowExplorer ile olan çözümü deneyin. Bunun dışında yapılabilecek başkar bir işlem şuan için yok.