Her Instagram'da profile değişebiliyor

kullanici850015 (1) 4 yıl önce sordu

Instagram'da profil profilde değişemiyorum

kullanici850015 4 yıl önce

Instagram'da profil neden değişebiliyor

Toplam 2 cevap

murat (12517) 4 yıl önce cevapladı

Instagram'da profile değişebiliyor. Profilden profile git düzelir.

Bu soruya böyle cevap verilir. Sen soruna özenmiyorsan ben sana vereceğim cevabıma neden özeneyim? Devlet size size yardım edelim diye para filan vermiyor. Yazdığın soruna özeneceksin ki burada vaktini ayırıp yardımcı olmaya çalışanlar sana yardımcı olsun.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Ne attığın başlıktan, ne de açıklamadan hiçbir şey anlaşılmıyor. Düzgün bir Türkçe ile anlatırsan daha iyi anlayabiliriz.