Hesabi dondurdum geri giremiyom

kullanici782328 (1) 4 yıl önce sordu

Merhabalar ben instagram hesabini dondurmustum 2 ay falan oldu sonra acmak istedim acamiyirum kullanici adi bulunamadi diyor yardim edermisin karsiligini alirsiniz.

Toplam 1 cevap

ilkaybaki (236) 4 yıl önce cevapladı

İnstagram hesabını dondurduysan geri açamazsın açılmaz, yeni hesap açmanız gerekiyor. Bu ne terbiyesizliktir ! "karşılığını alırsınız" nedir, biz karşılıklı mı yardım ediyoruz? Burası yardım platformu soru sorarsınız biz de soruyu seve seve cevaplarız.