Hesap etkinliğiniz, hizmet şartlarımızı ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bırakma hakkımızı kullandık

kurtemre (1) 4 yıl önce sordu

Merhaba,

Hesap etkinliğiniz, Hizmet Şartlarımızı (http://www.whatsapp.com/legal/#terms-of-service) ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bırakma hakkımızı kullandık. Hesabınızla ilgili çok sayıda şikayet aldık ve kullanıcılarımızın gizliliğini korumak adına şikayetler hakkında size daha fazla bilgi veremiyoruz.

Şu anda bu konuda başka bir yorum yapamıyoruz.

--
WhatsApp Destek Ekibi

Yardım sayfamıza göz atın!

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

https://www.whatsapp.com/contact/?subject=messenger Bu linkteki WhatsApp iletişim formunu kullanarak hesabının kapatılmasına itiraz edebilirsin. Açarlarsa şansına, açmazlarsa da yapılacak bir şey maalesef yok. İtirazı mutlaka yap ama, hiç belli olmaz bakarsın hesabını açarlar. Gelen cevabı buraya yazarsın.

kurtemre (1) 4 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Mesajınız için teşekkür ederiz.

Şu anda WhatsApp'a erişiminiz olmadığını anlıyoruz. Talebinizi yanıtlamak için özenle çalışıyoruz.
Sabrınız için teşekkürler, en kısa zamanda size geri dönmek için elimizden geleni yapacağız.

Daha fazla bilgi için, lütfen bu Yardımmakalemize göz atın.

--
WhatsApp Destek Ekibi

omercik 4 yıl önce

Sana dönüş yapacaklarmış anladığım kadarıyla. İnşallah hesabın geri açılır