HI-LEVEL SSD firmware güncellemesi nasıl yapılır?

gorele28 (387) 3 yıl önce sordu

Merhaba 3 ay önce HI-Level Markalı SSD taktırmıştım youtube de görüyorum bazı SSD markalarını güncelleyebiliyorlar manager programı ile acaba benim HI-Level Markalı SSD manager programı varmıdır güncellemek için google de arattım bulamadım birde uzmanım.net'e sorİyim dedim

Toplam 2 cevap

hydra (3812) 3 yıl önce cevapladı

Maalesef SSD'nin Firmware desteği yok, herhangi bir toolbox yada uygulaması bulunmuyor.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

HI-Level için firmware update programı şu anda bulunmamaktadır.

hydra 3 yıl önce

🤣🤣 attığın link tabletler için

darkcrak 3 yıl önce

Tablet mi @hydra bi daha bakiyim

darkcrak 3 yıl önce

@hydra harbiden tabletmiş ben nasıl okudum o yazıları :D