Hiçbir veri alınamadı Google Chrome hatası

cemkara (4215) 10 yıl önce sordu

Google Chrome'da bazı web sitelerine bağlanmak istediğimde Hiçbir veri alınamadı Error 324: ERR_EMPTY_RESPONSE hatası alıyorum. Bu hatayı sadece bazı sitelerde veriyor. Hiçbir veri alınamadı hatası aldığımda farklı sitelere girmek istediğimde bir sorun olmuyor.

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Hiçbir veri alınamadı Error 324: ERR_EMPTY_RESPONSE  hatası geçici bir hatadır. Sayfayı yenilediğinizde sorun çözülebilir.

Sorun çözülmüyorsa hatayı çözmek için şunları yapın

  • Google Chrome tarayıcı verilerini temizleyin. CTRL + SHIFT +DELETE tuşlarına aynı anda  basın.  Tarama verilerini temizle'yi seçin.
  • Antivirüs veya Firewall kullanıyorsanız (Avast,Nod32, AVG, Norton gibi) geçici olarak devre dışı bırakın.
  • Google Chrome haricinde başka bir tarayıcı ile deneyin.
  • Site geçici bir sorun yaşıyor olabilir daha sonra tekrar deneyin.
  • VPN yazılımı kullanıyorsanız devre dışı bırakın.
  • ADSL modeminizi kapatın ve yeniden açın.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Google Chrome Hiçbir veri alınamadı hatası yukarıdaki işlemlerden sonra çözüm bulacaktır.