Hiçbir veri alınmadı

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce sordu

Google Chrome tarayıcısında Hiçbir veri alınmadı hatası alıyorum. Hiçbir veri alınmadı hatasının detayı şu şekilde

Sunucu hiçbir veri göndermediğinden web sayfası yüklenemiyor.

Hata kodu: ERR_EMPTY_RESPONSE

Google Chrome Hiçbir veri alınmadı hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce cevapladı

Google Chrome Hiçbir veri alınmadı hatasının bir kaç sebebi olabilir

  • Ağ bağlantınızdaki sorunlar: Kablosuz bağlantılarda yetersiz sinyal seviyesi, sinyal seviyesnin düşmesi
  • Ağ bağlantınızdaki sorunlar:  kablo ile yapılan ağ bağlantılarında, kablonun çok uzun olması, kablo üzerindeki ek veya temas sorunları, örneğin oksitlenmiş pin veya kablolar
  • Çeşitli sebeplerden Adsl modem veya internete bağlandığınız switch, hub gibi cihazlar ile arasnızda olan paket kayıpları
  • DNS sunucu sorunları: DNS sunucu ile bilgisayarınız arasındaki trafiğe sorun çıkartabilecek, Firewall, Antivirüs gibi yazılımlar
  • DNS sunucu sorunları: DNS sunucu ile bilgisayarınız arasında veya web sunucu arasında içerik filtelemesi yapan yazılımlar

Sunucu hiçbir veri göndermediğinden web sayfası yüklenemiyor. Hata kodu: ERR_EMPTY_RESPONSE

Google Chrome Hiçbir veri alınmadı hatasının çözümü için yukarıdaki maddeleri tek tek kontrol etmeniz gerekiyor.