Hile indirdim ve virüs bulaştı. Şimdi de virüs silinmiyor, ne yapmalıyım?

codexxx (1) 2 yıl önce sordu

Valorant hilesi indirdim ve sıkıntı şu; ben Windows defender'dan silemiyorum izin vermiyor hatta anti-virüs programı kullanmama da izin vermiyor.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 2 yıl önce cevapladı

Windows defender virüs silme işinde başarısız fakat bilgisayarınızı ek bir antivirüs programı ile taratıp virüsleri silebilirsiniz yani Malwarebytes ile bilgisayarınızı taratıp virüsleri silebilirsiniz.