Hometech Alfa 150p Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?

kullanici76730 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba, Dizüstü Bilgisayarım Hometech Alfa 150p, Valorant adlı oyunu kendi sitesinden indirdik ve bilgisayarı yeniden başlatın diyordu biz de kapattık laptop açılmıyor ışığı yanıyor fakat ekran gelmiyor.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Valorant gibi bir oyunu neden o laptop'a yüklediniz ki? Açsa bile felaketkasar. Ekran kartı arızalanmış olabilir diyeceğim ama o laptop'ta ekran kartı yok dahili GPU kullanılıyor. Laptop'ta ki batarya eğer çıkartılabiliyorsa çıkartıp 30 saniye Güç tuşuna basılı tutun.  Laptop'ta ki gücü tamamen boşaltıp tekrar deneyin.