Hometech ideal tab 8 Ips 3G ekran kilidini unuttum

kullanici314108 (1) 4 yıl önce sordu

Merhaba benim Hometech ideal tab 8 Ips 3G tabletimin ekran kilidini unuttum. Şifreyi nasıl kırabilirim? Pover düğmesi ve Vol+ ya bastım tabletim optimize edildi. Ancak açıldığında şifre sıfırlanmadı. Ekran kilidim desen değil şifre olduğundan şifremi unuttum gibi bir seçenek yok ne yapmam lazım e postam ile şifreyi nasıl değiştirebilirim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Tabletinde şifre yerinde bir kaç kez yanlış şifre girdiğinde senden Gmail hesabının bilgilerini girmeni isteyecektir ve tabletin açılacaktır.

Daha detay için: Ekran kilit şifremi unuttum cihazın markası önemli değil her cihazda işe yarar