Hoparlörümden kulaklık seviyesinde ses geliyor

kullanici510080 (1) 7 yıl önce sordu

logitech hoparlörlere sahibim her elektronik alette denedim ancak bir kulaklığın verebileceği kadar ses veriyor . Çöpe mi atmalıyım düzelme şansı yok mu?

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Hemen çöpe atma canım dur :) Hoparlörü yenimi aldın . her elektronik alette denediysen aklıma tek bir sorun geliyor.Enerjiyi prizdenmi alıyor yoksa usb yardımıylamı alıyor ?

Bu tür sorun genellikle hoparlöre yeterli enerji iletilmemesinden kaynaklanmaktadır. Yeni aldıysan aldığın yerde değiştirebilirsin.Eski ise enerji ileten kabloyu değiştir