Hosting firması önerileri

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Ben uzmanim.net gibi bir soru cevap sitesi açmak istiyorum. Domain'i natro'dan aldım ancak hosting'i nereden alacağıma karar veremedim. Nereden almalıyım sizce?

@alattin @hakan @murat

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Natro'dan devam edebilirsin. Hizmet kalitesi olarak Radore çok daha iyi. Fiyatlarını karşılaştır senin için en uygun olanı al. Daha sonra değiştirebilirsin de.

Hosting firması önerisinde herkes farklı şeyler söyler. Aynı firmayı kullanıp çok memnun olan da yerin dibine sokan da çoktur. Hosting firmalarinda yüzlerce sunucu vadır. Senin sayfanın bulunduğu sunucu sorunlusuna denk gelirse uğraşırsın. Burada önemli olan destek devreye giriyor. Desteği iyi olan kazanır.

Natro'nun desteği de iyi ama Radore kadar profesyonel değil.

toprak34 5 yıl önce

@murat abi peki sorunlu sunucuya denk gelirse sunucu değişimi vs. yapabiliyormuyuz?

murat 5 yıl önce

@toprak34 evet değeştiriyorlar