Hotfix Nasıl Kurulur?

efe (65) 9 yıl önce sordu

Windows7 service pack 1i updataden yükledikden sonra geç açılma ve geç kapanma sonrunu yaşıyorum.Gogle amcaya sorunca bu yüklemenin olduğu her bilgisayar kullanıcısının aynı sorunu yaşıyor olduğunu anladım.Microsoft bu sorun için hotfix yayınlamış indirdim ama program ileri derece ingilizce olduğu için kuramadım . Hotfixi kuramdığım için hala aynı hatayı alıyorum.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Hotfix kurulumları aslında oldukça basittir. Hotfix 'in numarasını belirtirseniz iyi olur.

Hotfix kurulumunun bir güncellemeden farklı yoktur. Dediğim gibi Hotfix kimlik numrasını verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

efe 9 yıl önce

Hotfix no:2728738 buda hotfixin tam linki http://support.microsoft.com/kb/2728738