Hotmail hesabımı unuttum

rukiye (1) 9 yıl önce sordu

Msn yani Hotmail hesabımı unuttum ne yapabilirim. Ör: dünya@hotmail.com diye giriş yapıyorum ya. Bu hesabımı hatırlamıyorum. Facebook hesabım var onun kullanıcı adıyla denedim olmadı. Yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

makinist (1) 9 yıl önce cevapladı

Bu hesabı oluştururken ikinci bir e posta hesabı verdiysen eğer bulabilirsin. https://account.live.com/ResetPassword.aspx bu adresten herhangi birini kullanmıyorum diye işaretle. Karşına çıkan anketi doldur. Anketi doldururken soruları doğru cevaplaman sana olumlu etki edecektir.