HP bilgisayarda Disk hataları onarılıyor. Tamamlanmadı bir saatten fazla sürebilir diyor ne yapmalıyım.

laptop (1) 2 yıl önce sordu

Bilgisayarım açılmıyor ve Disk hataları onarılıyor. Tamamlanmadı bir saatten fazla sürebilir. Yazısı çıkıyor

Toplam 1 cevap

ahmetakturk (31) 2 yıl önce cevapladı

F8 ile sistemi açmaya çalışarak Sistem geri yükleme yapabilirsiniz. Sistem geri yükleme sonrasında sorun çözülme ihtimali yüksektir. Veya Komut istemiyle cihazı açarak Chkdsk /r ardından Chkdsk /f ardından sfc scannow yaparak diski iyice taratmasını sağlayabilirsin.