Hp bw020nt nasıl bir Notebook

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Hp bw020nt nasıl bir Notebook sizce

Pc özellikleri :https://support.hp.com/tr-tr/document/c05616888

Önbellek Değil GHz Hızı Önemli Diyorlar

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

İşlemcide ön bellek de çalışma frekansı da önemlidir.  Ben oldum olası AMD işlemci sevemedim.

HP 15-BW020NT,  oyun oynamak için değil ama internette gezinmek, maili alıp göndermek, word, excel işlemleri yapmak için uygun bir bilgisayar.

malgibiolan 6 yıl önce

Ets - Lfs - Fs17 - Mafia 2 Kaldırırmı?

malgibiolan 6 yıl önce

@hakan

hakan 6 yıl önce

üzerindeki ekran kartı oyunlar için uygun değil. Giriş seviyesi bir kart bu. bununla oyun oynayamazsın @malgibiolan