HP G62 ekran kartı sorunu

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce sordu

Windows 7 yüklü HP G62 bilgisayarda ekran kartını görmüyor. Windows 7 başja bir ekran kartı olarak algılıyor.  HP G62'de ekran kartı ATI HD 5470 fakat sistem görmüyor.

 Windows 7'de HP G62 ekran kartı sorunu nasıl çözülür?

Toplam 2 cevap

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce cevapladı

Windows 7 yüklü HP G62 bilgisayarda ekran kartı sorununun çözümü için şunları yapın:

  • Windows işletim sistemi ekran kartını Intel olarak görüyor olabilir. Öncelikle Intel ekran kartını aygıt yöneticisinden silin.
  • ATI HD 5470 sürücülerini buradan indirin.
  • ATI Mobility Radeon HD 5470 Grafik Kartı Sürücüsü
  • ATI HD 5470 sürücülerini yükleyin.
  • Bilgisayarı yeniden başlatın.

Bu işlemden sonra Windows 7  HP G62 ekran kartı sorunu çözülecektir.

kahramanaz (1) 8 yıl önce cevapladı

Intel Ekran kartını silemiyorum. kaldır dediğimde yeniden başlatma istiyor