Hp laptobumun usb çalışmıyor

kubix755 (1) 9 yıl önce sordu

Hp laptobumun sağ usb tarafı büyük ihtimalle yandı. Usb yeri çalışmıyor. Çalışmayan usb için ne yapabilirim, tamiri mümkün mü?

Toplam 1 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

İlk Önce bakşa usb cihazlar ile yuvayı kontrol edin eğer yine çalışmaz ise laptopun usb driverini güncelleyin oda olmaz ise son çare olarak laptopun garantisi var ise grantiye yok ise servise gönderin . Eğer daha fazla kurcalar iseniz hem usb cihazlarınız hemde laptop ana kartınız zarar görebilir.