HP Mini Format Atma Sorunu

ly03m055 (12) 2 yıl önce sordu

Merhaba,

Elimde bir HP Mini Netbook var, daha önce usb'den bir iki defa format atmıştım. Şu an linux lite yüklü, windows yüklemek istiyorum ancak format atmak için usb'yi takıp açtığımda siyah ekranla birlikte  çok tiz bir bip sesi veriyor ve ne yaptıysam usb'den başlamıyor. Bu sorunu nasıl giderebileceğim hakkında bir fikriniz var mı?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Bios'a girip usb'yi en başa getirmen gerek, olmazsa boot'a girip usb'yi seçin. Boot tuşu: F10, Esc, F9'dur.