HP Pavilion 15-EC0005NT alınır mı?

krsn (233) 4 yıl önce sordu

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0005nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8bn44ea-p-HBV00000OGOUN#reviews

bu laptop alınır mı yapacagım işlemler photosop ve after efek gibi programları kullanmak basit işler için kasma filan yapar  mı bi de android studio kullanırsam kullanırım lol diger yeni çıkan oyunlarda sorun yaşarmıyım

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Zaten laptoplar Freedos olur işletim sistemsiz, sizin kurmanız gerekir açıklama da da ve başlıkta da yazıyor ancak ürünü alan kullanıcılar Windows yok diyor ben bunlara kızıyorum işte!.
Alternatif olarak aşağıda ki ürüne'de bakabilirsin Şuan tam araştıramıyorum.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-8gb-512gb-ssd-rx560x-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5xey-00c-p-HBV00000PMROB

Bunda da linux kurulu geliyor.

krsn 4 yıl önce

Windows kendim de kurabilirim ama sorun şurda yapmak istediklerimi sorunsuz yapabilirmiyim after efek ve android studio biraz sıkıntılı programlar

krsn 4 yıl önce

3 k geçmese iyi olur

hydra 4 yıl önce

3k'ya alacğınız laptop ile after effects pek verimli olacağını sanmıyorum tam emin değilim.

krsn 4 yıl önce

Soru da açıkladıgım işlemleri yapabilecegim pc öneririmisiniz ?@hydra

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Fiyatına göre iyi bir bilgisayar fakat bir kullanıcılar ısınma probleminin olduğunu diyor diğer kullanıcılar da Windows'un kurulu olmadığını diyorlar.Bilgisayara gelecek olursak gayet iyi bir bilgisayar alına bilir.

krsn 4 yıl önce

Windows yüklü gelmesi önemli degil ısınma sorunu ilerde sıkıntı yaratmaz mı kendi kendine kapanma gibi

darkcrak 4 yıl önce

Bunu 1 kişi yazmış ve 1 kişi şikayetci fakat sende bu sorun olmaya bilir hatta sorun da olmaya bilir @krsn