HP Pavilion G6 64-bit WiFi sürücüsünü nasıl yüklerim?

kubilaycet (1) 5 yıl önce sordu

2 tane aygıt bağdaştırıcısı var birisi Microfst çekirdek hata ayıklama diğeri Realtek PCle FE Family Controller ama wi fi kullanamıyorum wi fi kullanabilmek için hangi aygıt sürücüsünü yüklemem gerekiyor söyler misiniz

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

WiFi kullanabilmen için WiFi sürücüsü olmlalıdır. Family Controller dediği ethernet sürücüsü oluyor. Bilgisayarının seri numarasını buraya yazarsan HP'nin sitesinden bulmaya çalışayım.

kubilaycet 5 yıl önce

Seri numarası 5CD2455SDP teşekkürler

omercik 5 yıl önce

@temmuz altta gerekli linkleri vermiş. @kubilaycet

kubilaycet 5 yıl önce

Kurdum onu da ağ bağdaştırıcısında gözükmüyor ne yapabilirim

omercik 5 yıl önce

Başka bir link buldum. Buradan işletim sistemini seçip ağ bağdaştırıcısını bulup bir de onu yükle bakalım. Olmazsa Teamviewer'dan bağlanıp detaylıca bakarım. @kubilaycet https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-2200-notebook-pc-series/5296082/model/5340331?sku=C0X79EA