HP Windows7 orjinal değil hatası

ahmet466 (5) 7 yıl önce sordu

HP bir bilgisayar var internetten sipariş edildi yanında hiç DVD-CD gönderilmedi ve bilgisayarda Windows7 orjinal değil hatası alınıyor ne yapmak gerek

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

yeni bilgisayarlarda cd verilmiyor zaten işletim sistemi gömülü olarak geliyor windows orjinal değil uyarı vermesi

enterasan sizde orjinalleştirebilirsiniz fakat yeni alınmış bir bilgisayarda böyle hatayı ilk defa duydum garantisi devam ediyorsa servise göndermenizi tavsiye ederim

ahmet466 (5) 7 yıl önce cevapladı

nasıl orjinal yapabilirimgaranti ile uğraşmak istemiyorum

candan 7 yıl önce

nete kesin bulursunuz( kms )diye arattırın programı indirmeden virüs programlarını devre dışı yapın orjinaleştirme bittikten sonra programı kaldırın

ahmet466 7 yıl önce

O sadece windows 8 icin gecerli degilmiydi

candan 7 yıl önce

win 7 içinde var loader diye ara

ahmet466 7 yıl önce

Link atabilirmisiniz bulamıyorum reklam cıkıyo ancak

candan 7 yıl önce

https://www.facebook.com/groups/1144043722341569/ ekleyin detaylı yardımcı olurum

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Windows orjinal ise, bundan eminseniz, Microsoft destek hattını arayın. Size yardımcı olurlar. Telefonda size yeni kod verirler. Sorun çözülür.